Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
TEMPELHUNDAR, 1 par, Kina, på postament, glaserat lergods, tvärställda, 1900-talets andra hälft, höjd 87 cm
Nagg och skador
181225
2013-04-22
Gör en kostnadsfri värdering här