Tempelhundar glaserat lergods

Tempelhundar glaserat lergods
Tempelhundar glaserat lergods
Tempelhundar glaserat lergods
Tempelhundar glaserat lergods
Tempelhundar glaserat lergods
Tempelhundar glaserat lergods
Tempelhundar glaserat lergods
Tempelhundar glaserat lergods

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

TEMPELHUNDAR, 1 par, Kina, på postament, glaserat lergods, tvärställda, 1900-talets andra hälft, höjd 87 cm

Nagg och skador

181225

2013-04-22