Louis Dupuy olja

Louis Dupuy olja
Louis Dupuy olja
Louis Dupuy olja
Louis Dupuy olja

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

GALIEN-LALOUE, Eugène (1854-1941): Skogslandskap med stenhus, signerad L Dupuy, olja på pannå, 23x33 cm

181241

2013-04-22