Krogh Jacobsen färglitografi

Krogh Jacobsen färglitografi
Krogh Jacobsen färglitografi

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JACOBSEN, Krogh, komposition, färglitografi, signerad Krogh Jacobsen-66, numrerad 154/175, 41x64 cm

Gulnad

181270

2013-04-23