Lars Lindén litografi
Closed
2013-04-23
181274
| Sold for | 300 SEK |
| Estimate | 1 000 SEK |
LINDÉN Lars (?-2002): Komposition, signerad och numrerad 197/200, färglitografi, 53x75 cm