Skulptur brons

Skulptur brons
Skulptur brons
Skulptur brons
Skulptur brons
Skulptur brons
Skulptur brons
Skulptur brons
Skulptur brons

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKULPTUR, 1900-tal, Asien, spelande kvinna, brons, höjd 38 cm

Lagningar

181286

2013-04-23