Monica Lorentzon oljemålning
2013-04-23
181303
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LORENTZON, Monica (född 1940): Blomsterflickor, signerad M. Lorentzon, olja på duk, 60x90 cm