Monica Lorentzon oljemålning

Monica Lorentzon oljemålning
Monica Lorentzon oljemålning
Monica Lorentzon oljemålning
Monica Lorentzon oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LORENTZON, Monica (född 1940): Blomsterflickor, signerad M. Lorentzon, olja på duk, 60x90 cm

181303

2013-04-23