Bordslampa empire

Bordslampa empire
Bordslampa empire
Bordslampa empire
Bordslampa empire

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSLAMPA/LJUSSTAKE, empire, 1800-tal, kannelerat skaft, delvis förgylld dekor, höjd 38 cm

Omgjord till lampa (ej borrad)

181318

2013-04-23