Klubbat för:
2 000 SEK
3 000 SEK
ÉTAGÈRE/ATENIENN, 1800-talets senare hälft, fanérad i mahogny, spiralvridna ben, låda i sargen, hjultrissor, höjd 78, 55x36 cm
Bruksslitage
181322
2013-04-26