Industrilampa

Industrilampa
Industrilampa
Industrilampa
Industrilampa
Industrilampa
Industrilampa
Industrilampa
Industrilampa

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

INDUSTRILAMPA, 1900-tal, lackerad plåt, ledad, längd ca 100 cm

Slitage, smärre buckla i skärm, senare montage

181324

2013-04-23