Pinnstolar 1900-tal

Pinnstolar 1900-tal
Pinnstolar 1900-tal
Pinnstolar 1900-tal
Pinnstolar 1900-tal
Pinnstolar 1900-tal
Pinnstolar 1900-tal
Pinnstolar 1900-tal
Pinnstolar 1900-tal
Pinnstolar 1900-tal
Pinnstolar 1900-tal

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOLAR, 6 st, 1900-tal, med spjälad rygg, bemålade i vitt och blått

Sprickor, slitage, färgbortfall, delvis senare bemålning

181338

2013-04-26