Spegel rokoko

Spegel rokoko
Spegel rokoko
Spegel rokoko
Spegel rokoko

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SPEGEL, rokoko, träskuren dekor, förgylld med polerat guld och slagmetall, silverfolierat glas, a tergo med datering, 76x44 cm

Smärre lagningar

181361

2013-04-24