Klubbat för:
7 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
SPEGEL, rokoko, träskuren dekor, förgylld med polerat guld och slagmetall, silverfolierat glas, a tergo med datering, 76x44 cm
Smärre lagningar
181361
2013-04-24
Gör en kostnadsfri värdering här