Ljusstakar empire

Ljusstakar empire
Ljusstakar empire
Ljusstakar empire
Ljusstakar empire
Ljusstakar empire
Ljusstakar empire
Ljusstakar empire
Ljusstakar empire

Klubbat för:

9 600 SEK

10 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, för 2 ljus vardera, empire, i form av änglar, förgylld brons, höjd 34 cm

Skador, lagningar

181375

2013-04-23