Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BERGLUND, Bengt (1900-tal): Komposition, signerad och daterad B Berglund -63, emalj, 65x97 cm
Smärre nagg
181386
2013-04-26
Gör en kostnadsfri värdering här