Klubbat för:
4 000 SEK
8 000 SEK
BAECHLER, Donald (USA, född 1956): Crowds, signerad daterad och numrerad Donald Baechler 1990 6/35, träsnitt med relief, 112x86 cm
Proveniens: Anders Tornberg Gallery, Lund
181400
2013-04-24