Max Book olja

Max Book olja
Max Book olja
Max Book olja
Max Book olja

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BOOK, Max (född 1953): "Enemies", signerad Max Book, olja på pannå, 61x66 cm

181409

2013-04-24