Lennart Olausson oljemålning

Lennart Olausson oljemålning
Lennart Olausson oljemålning
Lennart Olausson oljemålning
Lennart Olausson oljemålning

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

16 000 SEK

OLAUSSON, Lennart (född 1944): Hustak, signerad, daterad a tergo juni 2010, olja på duk, 110x130 cm

181412

2013-04-24