Blomsterstilleben av F Timén

Blomsterstilleben av F Timén
Blomsterstilleben av F Timén
Blomsterstilleben av F Timén
Blomsterstilleben av F Timén

Klubbat för:

16 500 SEK

Utropspris

5 000 SEK

TIMÉN, Frans (1883-1968): Blomsterstilleben, signerad och daterad FransTimén 1919, olja på duk, 70x60 cm

181432

2013-04-27