Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
LINDGREN, Emil (1866-1940): Motiv från Grisslehamn, signerad och daterad Emil Lindgren 1915, olja på duk, 70x100 cm
181445
2013-04-24
Gör en kostnadsfri värdering här