Buddha i skuret trä
Klubbat för:
56 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BUDDHA, sydostasien, skuret och bemålat trä, 1900-talets början eller äldre, höjd 52 cm, 2 ej ursprungligen tillhörande socklar medföljer, vardera ca 7, 40x33 cm
Torrsprickor, lagningar
181450
2013-04-23