Buddha i skuret trä

Buddha i skuret trä
Buddha i skuret trä
Buddha i skuret trä
Buddha i skuret trä
Buddha i skuret trä
Buddha i skuret trä

Klubbat för:

56 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BUDDHA, sydostasien, skuret och bemålat trä, 1900-talets början eller äldre, höjd 52 cm, 2 ej ursprungligen tillhörande socklar medföljer, vardera ca 7, 40x33 cm

Torrsprickor, lagningar

181450

2013-04-23