Reuben Hunt oljemålning

Reuben Hunt oljemålning
Reuben Hunt oljemålning
Reuben Hunt oljemålning
Reuben Hunt oljemålning
Reuben Hunt oljemålning
Reuben Hunt oljemålning

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

HUNT, Reuben (1879-1962): Gårdfarihandlaren, signerad och daterad R.Hunt 95, olja på duk, 60x50 cm

Dukskador längs nedre ramkant

181459

2013-04-24