Klubbat för:
6 800 SEK
Utropspris
10 000 SEK
LINDMAN, Axel (1848-1930): Insjölandskap, monogramsignerad och daterad A L-n 1889, olja på duk, 45x31 cm
Lagning, krackeleringar
181468
2013-04-24
Gör en kostnadsfri värdering här