Axel Lindman oljemålning

Axel Lindman oljemålning
Axel Lindman oljemålning
Axel Lindman oljemålning
Axel Lindman oljemålning
Axel Lindman oljemålning
Axel Lindman oljemålning

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

10 000 SEK

LINDMAN, Axel (1848-1930): Insjölandskap, monogramsignerad och daterad A L-n 1889, olja på duk, 45x31 cm

Lagning, krackeleringar

181468

2013-04-24