Anshelm Schultzberg olja
2013-04-24
181529
| Klubbat belopp | 13 000 SEK |
| Utropspris | 12 000 SEK |
SCHULTZBERG, Anselm (1862-1945): Motiv från Storhöjden i Filipstadstrakten, signerad och daterad A Schultzberg 1942, olja på duk, 60x81 cm
Äldre lagning a tergo