Anshelm Schultzberg olja

Anshelm Schultzberg olja
Anshelm Schultzberg olja
Anshelm Schultzberg olja
Anshelm Schultzberg olja
Anshelm Schultzberg olja
Anshelm Schultzberg olja

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

SCHULTZBERG, Anselm (1862-1945): Motiv från Storhöjden i Filipstadstrakten, signerad och daterad A Schultzberg 1942, olja på duk, 60x81 cm

Äldre lagning a tergo

181529

2013-04-24