Bokskåp 1800-tal
2013-05-04
181537
| Klubbat belopp | 12 500 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
BOKSKÅP, 1800-tal, björk med svärtade detaljer, höjd 183, 121x43 cm, nyckel finns
Nyckel finns på utlämningen, skador