Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): "I bois de Boulogne", signerad R. Ljunggren, utförd i Paris 1948 enligt påskrift atergo, olja på pannå, 26x21 cm
181563
2013-04-24
Gör en kostnadsfri värdering här