Ölglas 1920-tal

Ölglas 1920-tal
Ölglas 1920-tal
Ölglas 1920-tal
Ölglas 1920-tal

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ÖLGLAS, 6 st, 1920-tal, blåfärgad glasmassa

Smärre kantnagg

181578

2013-04-24