Maria Boczewska färglitografi

Maria Boczewska färglitografi
Maria Boczewska färglitografi
Maria Boczewska färglitografi
Maria Boczewska färglitografi

Klubbat för:

750 SEK

1 500 SEK

BOCZEWSKA, Maria (född 1940): Söder med utsikt mot Stadshuset, signerad Maria Boczewska, PT, färglitografi, 49x39 cm

181580

2013-04-24