Spegel 1900-talets början
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
LÅDSPEGEL/PIGTITTARE, 1900-talets början, rotfanér, skuren delvis genombruten dekor i form av grenar, fasetterat spegelglas, svängd sarg med låda, höjd 65 cm
Skador, avslaget krön medföljer
181606
2013-04-24