Jordglob 1900

Jordglob 1900
Jordglob 1900
Jordglob 1900
Jordglob 1900

Klubbat för:

500 SEK

1 000 SEK

JORDGLOB, 1900-talets första hälft, Svenska bokhandelscentralen A.B:s Stockholm (utarbetad av Dr. Neuse) för handel hem och skola, på träfot, höjd ca 60 cm

Slitage, nagg, glob med skador

181607

2013-04-24