Klubbat för:
500 SEK
1 000 SEK
JORDGLOB, 1900-talets första hälft, Svenska bokhandelscentralen A.B:s Stockholm (utarbetad av Dr. Neuse) för handel hem och skola, på träfot, höjd ca 60 cm
Slitage, nagg, glob med skador
181607
2013-04-24