Komse samisk

Komse samisk
Komse samisk
Komse samisk
Komse samisk
Komse samisk
Komse samisk

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KOMSE/GIETKKA, samisk vagga, 1900-tal, trästomme klädd i naturfärgat läder, vävda textilier medföljer, längd ca 72 cm

Slitage, dekorband saknas

181608

2013-04-24