Cistern

Cistern
Cistern
Cistern
Cistern
Cistern
Cistern
Cistern
Cistern

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VATTENCISTERN, 18/1900-tal, glaserad keramik, reliefdekor föreställande emblem med lejon, med kran, höjd ca 50 cm

Slitage, lagningar

181609

2013-04-24