Notställ

Notställ
Notställ
Notställ
Notställ
Notställ
Notställ
Notställ
Notställ

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NOTSTÄLL, sannolikt 1800-tal, metall, ljushållare med reglerbara armar, tredelad fot, höjd 128 cm

Slitage, en ljushållare saknas

181614

2013-04-23