Notställ
Valmis
2013-04-23
181614
| Korkein tarjous | 850 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
NOTSTÄLL, sannolikt 1800-tal, metall, ljushållare med reglerbara armar, tredelad fot, höjd 128 cm
Slitage, en ljushållare saknas