Piedestal

Piedestal
Piedestal
Piedestal
Piedestal
Piedestal
Piedestal

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PIEDESTAL, 18/1900-tal, gjutjärn, dekor i form av fågelhuvuden, tredelad fot avslutad i tassform, höjd 86 cm

Slitage, senare bemålad

181616

2013-04-23