Fåtöljer Louis XV-stil

Fåtöljer Louis XV-stil
Fåtöljer Louis XV-stil
Fåtöljer Louis XV-stil
Fåtöljer Louis XV-stil
Fåtöljer Louis XV-stil
Fåtöljer Louis XV-stil
Fåtöljer Louis XV-stil
Fåtöljer Louis XV-stil
Fåtöljer Louis XV-stil
Fåtöljer Louis XV-stil

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KARMSTOLAR, 1 par, Louis XV-stil, 1900-tal, stoppad sits ryggstöd samt armlän, klädda i blommig textil, svängda ben

Bruksslitage

181623

2013-04-27