Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KARMSTOLAR, 1 par, Louis XV-stil, 1900-tal, stoppad sits ryggstöd samt armlän, klädda i blommig textil, svängda ben
Bruksslitage
181623
2013-04-27
Gör en kostnadsfri värdering här