Ivar Morsing oljemålning

Ivar Morsing oljemålning
Ivar Morsing oljemålning
Ivar Morsing oljemålning
Ivar Morsing oljemålning

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MORSING, Ivar (född 1919): "Vårljus", signerad I Morsing, olja på pannå, 45x49 cm

181629

2013-05-03