Taburett gustaviansk stil

Taburett gustaviansk stil
Taburett gustaviansk stil
Taburett gustaviansk stil
Taburett gustaviansk stil
Taburett gustaviansk stil
Taburett gustaviansk stil

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TABURETT, 1900-talets fötsa hälft, gustaviansk stil, delvis förgylld

181635

2013-04-28