Skulptur trä

Skulptur trä
Skulptur trä
Skulptur trä
Skulptur trä
Skulptur trä
Skulptur trä

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BYST, 1900-tal, skuret trä, föreställande man med skägg, höjd 43 cm

Slitage, sprickor

181636

2013-04-24