Kommod valnöt

Kommod valnöt
Kommod valnöt
Kommod valnöt
Kommod valnöt
Kommod valnöt
Kommod valnöt
Kommod valnöt
Kommod valnöt

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KOMMOD, 1800-tal, valnöt, höjd 74, 45x39 cm

Fanérskador

181653

2013-04-28