Spegel i rokoko
Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
SPEGEL, stockholmsarbete i rokoko, märkt a tergo IHALL, dekor i gjuten papier maché, förgylld med polerat guld och slagmetall, fasetterat och silverfolierat , höjd 118x50 cm
Skador, senare glas
181656
2013-04-25