Spegel i rokoko

Spegel i rokoko
Spegel i rokoko
Spegel i rokoko
Spegel i rokoko
Spegel i rokoko
Spegel i rokoko
Spegel i rokoko
Spegel i rokoko
Spegel i rokoko
Spegel i rokoko

Klubbat för:

6 400 SEK

Schätzwert

8 000 SEK

Beschreibung

SPEGEL, stockholmsarbete i rokoko, märkt a tergo IHALL, dekor i gjuten papier maché, förgylld med polerat guld och slagmetall, fasetterat och silverfolierat , höjd 118x50 cm

Zustandsbeschreibung

Skador, senare glas

181656

2013-04-25