Spegel i rokoko
Klubbat för:
6 400 SEK
Schätzwert
8 000 SEK
Beschreibung
SPEGEL, stockholmsarbete i rokoko, märkt a tergo IHALL, dekor i gjuten papier maché, förgylld med polerat guld och slagmetall, fasetterat och silverfolierat , höjd 118x50 cm
Zustandsbeschreibung
Skador, senare glas
181656
2013-04-25