Hängskåp 1800-tal
2013-04-28
181662
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HÄNGSKÅP, 1800-tal, furu, höjd 71, 57x23, nyckel finns
Slitage