Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BILLING, Theodor (1817-1892): Skymningsmotiv med båtar, signerad och daterad T Billing 12, olja på duk, 74x103 cm
Krackeleringar, färgbortfall
181706
2013-05-17
Gör en kostnadsfri värdering här