Theodor Billing oljemålning

Theodor Billing oljemålning
Theodor Billing oljemålning
Theodor Billing oljemålning
Theodor Billing oljemålning
Theodor Billing oljemålning
Theodor Billing oljemålning

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BILLING, Theodor (1817-1892): Skymningsmotiv med båtar, signerad och daterad T Billing 12, olja på duk, 74x103 cm

Krackeleringar, färgbortfall

181706

2013-05-17