Servietter 1800-tal drällteknik

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SERVIETTER, 1800-tal, fyra olika mönster, fördelade på 11, 7, 5 resp 6 st., drällteknik, märkta i vitbroderi ECR 72, EP 72 respektive Cr 60 , 80x85 cm respektive 90x90 cm

Slitage, lagningar, fläckar

181715

2013-04-26