Servietter 1800-tal drällteknik
Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SERVIETTER, 1800-tal, fyra olika mönster, fördelade på 11, 7, 5 resp 6 st., drällteknik, märkta i vitbroderi ECR 72, EP 72 respektive Cr 60 , 80x85 cm respektive 90x90 cm
Slitage, lagningar, fläckar
181715
2013-04-26