Eva Hallström oljemålning

Eva Hallström oljemålning
Eva Hallström oljemålning
Eva Hallström oljemålning
Eva Hallström oljemålning
Eva Hallström oljemålning
Eva Hallström oljemålning
Eva Hallström oljemålning
Eva Hallström oljemålning

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

HALLSTRÖM, Eva (född 1942): "Rymd", 1960-tal, monosignerad EH, spännramen signerad Eva Hallström, olja på duk, 198x114 cm

Smärre färgbortfall

181716

2013-04-24