Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KOLONNDEL, marmor, i form av korintiskt kapitäl, reliefdekor med motiv av blad, höjd 37 cm
Slitage, avslag, skador
181724
2013-04-28
Gör en kostnadsfri värdering här