Kolonn marmor

Kolonn marmor
Kolonn marmor
Kolonn marmor
Kolonn marmor
Kolonn marmor
Kolonn marmor

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KOLONNDEL, marmor, i form av korintiskt kapitäl, reliefdekor med motiv av blad, höjd 37 cm

Slitage, avslag, skador

181724

2013-04-28