Urna med lock

Urna med lock
Urna med lock
Urna med lock
Urna med lock
Urna med lock
Urna med lock
Urna med lock
Urna med lock
Urna med lock
Urna med lock
Urna med lock
Urna med lock
Urna med lock
Urna med lock

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 800 SEK

URNA med lock, lergods, orientalisk, 1900-tal, emaljdekor delvis i relief med motiv av tranor mot blå bakgrund, höjd ca 48 cm

Lagningar

181742

2013-04-24