Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 800 SEK
URNA med lock, lergods, orientalisk, 1900-tal, emaljdekor delvis i relief med motiv av tranor mot blå bakgrund, höjd ca 48 cm
Lagningar
181742
2013-04-24
Gör en kostnadsfri värdering här