Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 000 SEK
FOTOGENLAMPA, 1800-tal, märkt "Stobwasser Berlin", etsad glaskupa, bemålad keramik, höjd 68 cm
Glasrör med spricka, smärre ytskador
181755
2013-04-24
Gör en kostnadsfri värdering här