Fotogenlampa

Fotogenlampa
Fotogenlampa
Fotogenlampa
Fotogenlampa

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FOTOGENLAMPA, 1800-tal, märkt "Stobwasser Berlin", etsad glaskupa, bemålad keramik, höjd 68 cm

Glasrör med spricka, smärre ytskador

181755

2013-04-24