Gunnar Brusewitz akvarell

Gunnar Brusewitz akvarell
Gunnar Brusewitz akvarell

Klubbat för:

4 800 SEK

2 000 SEK

BRUSEWITZ, Gunnar (född 1924): Landskap med svanar, signerad och daterad Brusewitz 65, blyerts och akvarell, 22x31 cm

181757

2013-04-26