Beda Löberg oljemålningar

Beda Löberg oljemålningar
Beda Löberg oljemålningar
Beda Löberg oljemålningar
Beda Löberg oljemålningar

Klubbat för:

350 SEK

1 000 SEK

LÖBERG, Beda (1895-1974): Kustmotiv med sjöbodar, olja på duk fäst på pannå, signerad och daterad a tergo Beda Löberg1953, 19x24 cm

Färgbortfall

181766

2013-04-26