Klubbat för:
350 SEK
1 000 SEK
LÖBERG, Beda (1895-1974): Kustmotiv med sjöbodar, olja på duk fäst på pannå, signerad och daterad a tergo Beda Löberg1953, 19x24 cm
Färgbortfall
181766
2013-04-26